101 роза

Чим більше троянд, тим більше щастя. І доказ цьому-букет з 101 троянди, який доставить море захоплення і позитивних емоцій своїй власниці. Квіткова композиція висловить за вас любов, захоплення, подяку і ніжність, розповість все, що ви відчуваєте. У нас найкраща 101 роза Днепр.

Що означає 101 троянда?
Вважається, що букет з такої кількості квітів символізує: * вдалий і міцний шлюб • Якщо піднести такий сюрприз напередодні весілля, подружнє життя буде довгим, мирним і міцним. * Гармонію і взаєморозуміння у відносинах. * Бажання не розлучатися з другою половиною. Чоловіки дарують квіти, показуючи, що вони вірні і хочуть бути завжди поруч з коханою. • Повага. Не обов’язково дарувати композицію коханій жінці-можна піднести її в знак поваги і вдячності. Важливо при виборі квіткового подарунка звернути увагу і на відтінок квітів.

Який колір вибрати
Піднести в подарунок можна троянди будь-якого відтінку: • білі. Ідеальна композиція для наречених і молодих дівчат, що символізує невинність, чистоту, щирість почуттів. • Червоний. Розкажуть про пристрасть і захоплення. Прекрасний подарунок для шикарної жінки, наприклад, дружини. Підкресліть, як глибоко і сильно ви її любите і цінуєте. • Жовтий. Символ енергії, сонця. Подарувати букет з жовтих троянд-значить, побажати благополуччя і щастя. Відмінний презент для колеги по роботі, родички. Дарувати жовті квіти другій половині не треба – в любовних відносинах такий подарунок символізує розлуку. • Трояндовий. Квіти висловлять повагу, вдячність, симпатію. Букет буде приємно отримати колезі, вчителю, дівчині. Якщо ви ставите питанням, як заволодіти увагою жінки, на допомогу прийде квіткова композиція. Навіть якщо ви обмежені за часом, 101 троянда в Дніпрі та іншому місті буде доставлена протягом 1 години!

Добавить комментарий