Хис.юа

Ортопедичний матрац  Хис.юа приймає форму тіла і підтримує хребет у природному положенні. М’язи розслабляються і хребет прогинається, що допомагає уникнути сколіозу. Такий матрац стане відмінною профілактикою хвороб спини навіть тих, у кого немає проблем з опорно-руховим апаратом. Для тих, хто відчуває болі в хребті і суглобах – стане незамінним супутником здорового відпочинку. Ортопедичні матраци можуть бути з пружинами і без них. Перші являють собою блок з латексу, пінополіуретану, кокосового волокна та інших наповнювачів. Безпружинні матраци представлені в різного ступеня жорсткості.

Наповнювач пружинних матраців – це залежні або незалежні пружинні блоки. Матраци з залежними блоками не мають зон жорсткості, а значить – можуть продавлюватися і скрипіти. Їх ортопедичний ефект швидко знижується. Сучасними вважаються матраци з незалежними пружинами, кожна з яких поміщена в окремий чохол з тканини, не з’єднуючись з сусідньої. Головне правило в таких матрацах – чим більше пружин на квадратний метр, тим комфортніше. Ортопедичний матрац повинен підходити особисто вам. Для того щоб зробити правильний вибір, необхідно знати декілька важливих деталей.

Перше – це вік. Молодим людям необхідна жорстка поверхня, тоді як у віці 50+ потрібні моделі матраців м’якше.

Друге – вага. Люди вагою до 60 кг можуть спокійно вибирати моделі середньої жорсткості або навіть м’які. Вага до 90 кг, що дозволяє вибирати матраци, орієнтуючись лише на власні відчуття. Жорсткі матраци рекомендуються людям з масою понад 90 кг. Важливо пам’ятати про першому пункті, віці.

Спосіб життя – третій чинник вибору. М’які матраци підійдуть людям малорухливим, жорсткі – для активних людей.

Четверте – стан здоров’я. Якщо у вас болить спина, і ви страждаєте остеохондрозом, вам підійде жорсткий матрац. Немає жодних проблем – вибирайте будь-яку зручну модель. Якщо потерпаєте від алергії на натуральні матеріали – віддайте перевагу синтетиці.

П’яте – кількість людина. Ідеальним варіантом для двох стане матрас з незалежним пружинним блоком середньої жорсткості. В такому випадку ваша половина матраца завжди буде нерухома, коли партнер може рухатися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *