Гидравлический пресс

Гідравлічний прес — професійний інструмент для автосервісу
Чим відрізняється поважаюча себе автомайстерня від імпровізованої точки Розбирання машин? Вірно, наявністю професійного інструменту для автосервісу. Такі автоінструменти дозволяють агрегувати і дезінтегрувати різні запчастини і цілі автомобільні блоки, не вдаючись до пластичних деформацій і електрогазорезке. І тут, перш за все, варто згадати про гідравлічні преси малого і середнього зусилля.

Преса для гаражного господарства
Купити гидравлический пресс розумно не тільки для професійних автомайстерень, але і для приватних автовласників. Дане обладнання істотно розширює спектр доступних вам операцій з ремонту автотранспортного засобу. З його допомогою стає можливим:

Випресовувати елементи (в тому числі, на валах), які вже відслужили покладений термін. Тобто, тепер вам потрібно буде не купувати всю деталь складання, а досить стане придбати лише окремий елемент, що значно здешевлює вартість ремонту (особливо це значимо для власників малих автотранспортних підприємств)
За допомогою такого інструменту для ремонту авто, як прес, стає можливо в гаражних умовах чинити такі вузли, як підвіска, коробка передач автомобіля і багато вузлів двигуна.
Застосування гідравлічного преса дозволяє домагатися в кустарних умовах якості промислової збірки, коли запрессовивании деталей виконується з точністю до сотих часток міліметра.
Вартість гідравлічного преса варіюється в діапазоні від $120 до $730, а значить, цілком доступна для власників приватних гаражів. Використовуючи власний гідравлічний прес, купити який можна за цілком прийнятною ціною, можна заощадити в результаті чималі кошти, самостійно виконуючи ті роботи, за які в іншому разі довелося б платити.

Пресове обладнання для СТО
Компанія «ФорсАвто» — це інтернет-магазин, що пропонує широку лінійку професійного і спеціалізованого обладнання для пунктів технічного обслуговування автотранспорту в країні. У числі інших присутні і гідравлічні преси (що поставляються по всій території України). Найбільш популярні види ремонтних робіт неминуче пов’язані з тим, щоб або якусь деталь під тиском потрібно з чогось або зняти, або ж навпаки, зробити точну прессовку (або і те, і інше послідовно). Тому таке обладнання на вашому сервісі СТО при правильній організації робіт простоювати не буде. Важливо лише правильно вибрати з наявною широкої номенклатури преса з потрібними характеристиками — ласкаво просимо у віртуальні каталоги компанії «Форс Авто»!

Добавить комментарий