Катализатор

Викуп БУ каталізаторів-це основна послуга, яку ми пропонуємо автовласникам. Наші фахівці діагностують і викуповують пошкоджені і вичерпали свій ресурс каталізатори, що не підлягають ремонту і відновленню.
Ми розуміємо, як складно звичайному автолюбителю позбутися відслужило свій термін каталізатора, і причина тут не тільки в об’ємних габаритах пристрою, але і у великій концентрації токсичних речовин у ньому.
Продаючи нам це несправний пристрій, ви не тільки зможете законно і зручно позбутися від нього, але й отримати за це непоганий прибуток. Скупка каталізаторів і не тільки
Наш сервіс здійснює такі послуги, як скупка, а також прийом каталізаторів. У нас ви можете здати дану деталь і отримати за це пристойні гроші. Ми робимо це вже не перший рік, тому володіємо досить великим досвідом, завдяки якому всі наші клієнти завжди залишаються задоволені. Здавати каталізатор від старого автомобіля може бути дійсно вигідно! Наша послуга дійсно популярна, адже у багатьох автомобілістів старі каталізатори від вже несправних машин валяються в гаражах і не приносять абсолютно ніякої користі. Ми готові заплатити за них адекватні гроші. У нас найкращій прием катализаторов в Киеве

Також наші співробітники виконують діагностику каталізаторів, що мають будь-які пошкодження. На жаль, деякі автокаталізатори неможливо відремонтувати. Співробітники нашої компанії можуть дуже швидко визначити подібну деталь.

Причини скупки каталізаторів
Як відомо, звичайному автомобілісту досить складно продати старі запчастини. Причина полягає не тільки в розмірах пристрою, але і в дуже великій кількості різноманітних шкідливих речовин, які знаходяться в ньому. Наша компанія викупляє автокатализаторы, так як це — наш джерело доходу, причому це вигідно і автолюбителям, які тепер можуть отримати грошові кошти за стару і непотрібні запчастини.

Наші переваги
Ми ведемо свою діяльність ще з 2006 року, тому маємо величезний досвід роботи.
У штаті компанії працюють тільки кваліфіковані і досвідчені співробітники, які допоможуть вирішити будь-яку проблему наших клієнтів.
Крім цього, в розпорядженні компанії є високоточна апаратура. Саме завдяки їй ми може визначити стан того чи іншого каталізатора.
Серед послуг нашої компанії, які ми готові надати клієнтам, слід зазначити можливість замінити старі запчастини на нові. Це позбавить клієнта від зайвого клопоту.

Також слід пам’ятати про те, що здати автокатализатор в точку прийому металобрухту неможливо. Це пов’язано з високим рівнем токсичності запчастини. Викидати його в місті теж не можна, адже він може принести величезну шкоду грунті і грунтовим водам. Все це означає, що викуп каталізаторів — це дійсно потрібна, корисна і вигідна послуга, яка буде як не можна до речі переважній більшості автомобілістів. Наша ціна за кожен окремо взятий каталізатор порадує більшість автолюбителів, адже здати стару запчастина і отримати за це гроші можливо далеко не завжди.

Добавить комментарий