Ванна кімната в елітному будинку давно втратила звання «місця для гігієнічних процедур». Тепер це приміщення об’єднує функції домашньої SPA-зони, в якій господарі релаксують і відпочивають душею. Право вибирати відповідні прилади зазвичай довіряють досвідченому дизайнеру, який зможе надати ванній виражений індивідуальний стиль.

Це може здатися дивним, але європейські виробники не завжди оснащують свої вироби гідромасажними установками, підсвічуванням та іншими технічними новинками. Дорога ванна (Київ) солідного європейського бренду може виглядати дуже просто і лаконічно, але бути наднадійною і безпечною. Ми пропонуємо купить ванну в Киеве.

У каталозі інтернет-магазину CasaNostra широко представлені акрилові і чавунні вироби відомих брендів. Тим, хто цінує натуральні матеріали, підійде кам’яна ванна, купити в Києві її можна з доставкою в усі регіони України і деякі країни СНД. Крім того, у нас є моделі з штучного каменю і штучного мармуру.

Вбудована ванна – кращий вибір для приватного котеджу
Головна прикмета елітного санвузла в заміському будинку – велика, вбудована в підлогу ванна з натурального матеріалу. Такі вироби відрізняються габаритами і формою. Розмір, наприклад, кам’яна ванна може мати абсолютно будь-яка, а ось форма у неї буває тільки кругла, прямокутна і кутова.

Великою різноманітністю форм можуть похвалитися акрилові вироби, які також присутні в цьому сегменті. Завдяки пластичності акрилу дизайнерам вдається втілювати в життя найсміливіші задумки. Саме такі конструкції надають заключну нотку багатому стилю будинків.

Добавить комментарий