Boero

Декоративна оздоблювальна фарба для внутрішніх приміщень з піщаним металевим ефектом.

Garda дозволяє легко отримати дуже елегантні і вишукані перламутрово-металеві ефекти, ідеально підходить для обробки внутрішніх поверхонь в приватних будинках, виставкових залах, магазинах, офісах, місцях громадського користування та інших приміщеннях, виконаних як в класичному, так і сучасному стилі. Детальніше на http://boero.com.ua/dekorativnie-shtukaturki/.
Завдяки легкості нанесення фарба дозволяє додати індивідуальність обробки будь-якого приміщення і приховати дефекти поверхні.

МЕТОД НАНЕСЕННЯ

ПОВЕРХНОСТІ: побутова штукатурка, штукатурка, гіпсокартон, дерево, і т. д., після відповідної підготовки.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: поверхня повинна бути чистою, сухою і щільною, без вологих плям, слідів бруду, жиру, плісняви і т. д. Стара отшелушивающаяся і обсипається фарба повинна бути видалена щіткою або за допомогою шліфування поверхні. Дефекти, тріщини і злущувані частини повинні бути видалені і заповнені з допомогою BOEROSTUCCO. При наявності обсипалась фарби, підготуйте поверхню за допомогою шару Fondo 2000.

РЕКОМЕНДОВАНИЙ МЕТОД НАНЕСЕННЯ

На абсолютно сухий шар грунтовки ARTDECOR FONDO (ми рекомендуємо почекати як мінімум 24 години), нанесіть шар GARDA, в залежності від необхідного ефекту. Можна використовувати наступні техніки нанесення:

ЕФЕКТ НАНЕСЕННЯ ЩІТКОЮ: розподіліть Garda за допомогою шпателя, здійснюючи перехресні руху по поверхні близько 1-2 м2 і потім знову проведіть шпателем, не містить фарби, з тієї ж поверхні, для отримання необхідного малюнка.

ЕФЕКТ ТКАНИНИ: розподіліть Garda за допомогою шпателя, здійснюючи короткі перехресні руху по поверхні близько 1-2 м2. Потім знову проведіть пензлем по тій же поверхні, спочатку вертикально, потім горизонтально. Також про це можна прочитати у нас на сайті http://boero.com.ua/.

Замість шпателя можна використовувати звичайну плоску кисть або фігурну кисть, а також можна застосовувати техніку роботи рукавицею.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *