АЛЕКС-ГРУПП

Стіна з газобетонних блоків збирається за типом конструктора. Розміри блоків дозволяють виконати роботи набагато швидше, ніж при облаштуванні цегляної кладки. Рівномірний розподіл навантаження збільшує термін служби об’єкта.
Детальнішу інформацію, ви можите переглянути нажав просмотреть тут.
Використання газоблоків в Києві

Газоблоки в Києві, купити які можна за доступною ціною, використовуються в малоповерховому будівництві та при міській багатоповерхової забудови. Невелика маса, навіть порівняно з пінобетоном, дозволяє обійтися без облаштування надміцного монолітного фундаменту.

Газоблоки прості в обробці. Вони легко нарізаються, шліфуються і приймають необхідну форму. Це дозволяє використовувати їх при зведенні незвичайних архітектурних споруд. При роботі можна обійтися без важкої підйомної техніки. Пориста структура підвищує адгезію, полегшує подальші оздоблювальні роботи.

Секрет популярності пропозиції купити газоблоки – ціна, практичність, довговічність і універсальність. Вартість газоблоку в поєднанні з його характеристиками роблять його одним з найбільш затребуваних матеріалів у Києві. Також матеріал легко переносить різні кліматичні умови і відповідає всім сучасним стандартам енергоефективності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *