Амазон

Сполучені Штати Америки-міжнародний лідер торгівлі і один з основних експортерів товарів у всьому світі. За статистикою Світової організації торгівлі (СОТ) за 2019 рік, США займає друге місце в світі після Китаю з експорту товару і перше — з імпорту. У нас найкраща Амазон закупка и доставка из Амерки в Украину и Россию.

Чим привабливі США для українських підприємців?

Вітчизняні бізнесмени можуть не тільки купувати товари в США, але і продавати за системою B2C через маркетплейси Amazon, eBay. Особливо користується попитом Продукція Українського Виробництва: одяг, взуття, меблі ручної роботи та предмети інтер’єру. ДОСТАВКА ВАНТАЖІВ В США З УКРАЇНИ
Доставка вантажу Україна-США можлива за допомогою:

авіаперевезення;
морських перевезень.
Які товари найчастіше експортують до Штатів з України?

США пов’язані з Україною важливим економічним партнерством, в рамках якого між країнами налагоджений Імпорт-Експорт продукції. Товарообіг Україна-США в 2019 році склав $4,3 млрд., частина експорту з якого — $667,9 млн.

Популярні товари на експорт в США:

метали (алюміній, сталь, чавун);
аграрна продукція;
продукти неорганічної хімії;
обладнання для сільськогосподарської техніки;
меблі;
предмети інтер’єру українських дизайнерів;
одяг та взуття;
вироби ручної роботи;
продукти здорового харчування.
ДОСТАВКА НА АМАЗОН
США-світовий лідер торгівлі, відкритий для міжнародної комерції. Українські підприємці можуть розширити свій бізнес, продаючи товари за системою B2C через маркетплейси Amazon, eBay.

По даному напрямку ми пропонуємо послугу доставки на склад Амазон в США з України. Ми організуємо регулярну відправку збірних контейнерів Україна-США прямим морським сполученням за привабливими тарифами.

Транзитний час LCL перевезення – 35-40 днів.

Наші менеджери організують перевезення, оформлять митне очищення і оплатять всі необхідні мита при імпорті продукції.

Добавить комментарий