Amoxicillin

Амоксицилін-напівсинтетичний амінопеніциліновий антибіотик широкого спектру дії для перорального застосування. Пригнічує синтез клітинної стінки бактерій. Має широкий спектр антимікробної дії. Після перорального прийому амоксицилін всмоктується в тонкому кишечнику швидко і практично повністю (85-90 %). Тому ми пропонуємо найкрашій варіант, такий як buy amoxicillin. Прийом їжі практично не впливає на абсорбцію препарату. Після прийому разової дози 500 мг концентрація амоксициліну в плазмі крові становила 6-11 мг / л.максимальна концентрація активної речовини в плазмі крові досягається через 1-2 години.

Розподіл.

Близько 20% амоксициліну зв’язується з білками плазми крові. Амоксицилін проникає в слизові оболонки, кісткову тканину, внутрішньоочну рідину і мокротиння в терапевтично ефективних концентраціях. Концентрація препарату в жовчі перевищує його концентрацію в крові в 2-4 рази. Амоксицилін погано дифундує в спинномозкову рідину, однак при запаленні мозкових оболонок (наприклад, при менінгітах) концентрація в спинномозковій рідині становить близько 20% від концентрації в плазмі крові.

Метаболізм.

Амоксицилін частково метаболізується, більшість його метаболітів неактивні. Виведення.

Амоксицилін виводиться переважно нирками. Близько 60-80% прийнятої дози елімінує через 6 годин у незміненому вигляді. Період напіввиведення препарату становить 1-1, 5 години. При порушенні функції нирок період напіввиведення амоксициліну збільшується і досягає 8,5 години при анурії.

Добавить комментарий