Аренда авто

Оренда автомобілів. Цілодобовий прийом замовлень. Подача авто в будь-яку точку . Додаткові опції: оренда GPS-навігатора, дитячого автокрісла і WiFi. У нас найкраща аренда авто протарас.

Оренда автомобіля без водія
Керувати автомобілем ви будете самостійно. Великий автопарк має в наявності десятки моделей авто. Забронювавши автомобіль заздалегідь, по приїзду він вже буде підготовлений до видачі. Для оформлення оренди потрібно внести повну оплату за весь термін експлуатації. При бажанні можна продовжити термін прокату, для цього потрібно прибути в пункт видачі автомобілів і внести повну оплату за додатковий термін. Вартість прокату безпосередньо залежить від терміну оренди автомобіля.

Погодинна і довгострокова оренда
Погодинна оренда йде мінімум від трьох годин, забронювати її можна в телефонному режимі у наших операторів. Оренда переходить в статус довгострокової якщо термін прокату перевищить 90 діб. В цьому випадку ви будете платити найменшу ціну за прокат. Велике місто, тим більше столиця, має розвинену інфраструктуру і не може не залучати бізнесменів та інвесторів з усього світу. Не завжди є можливість прибути в інше місто на своєму автомобілі, не кажучи вже про можливість транспортувати авто з іншої країни. У такому випадку є тільки один вихід-взяти машину на прокат . З автомобілем ви станете незалежні від громадського транспорту, мобільні і точно все встигнете. Крім бізнесменів столицю відвідують туристи, яким також зручніше мати автомобіль, як основний засіб пересування, ніж громадський транспорт.

Добавить комментарий