Аренда авто

Кожен, хто побував на Криті, знає, що це хороший вибір для оренди автомобіля. Питання в тому, яку компанію вибрати.
Ви можете бути розпещені вибором оренди автомобіля на Криті і з будь-яким бюджетом. Ціни варіюються в залежності від потужності двигуна, типу трансмісії, обсягу багажника і так далі. Однак найголовніше-це страховка. Проїжджаючи через чужу країну, все, що вам потрібно, — це правильна страховка, яка не зіпсує ваш відпочинок. У нас найкраща car hire in crete.
«Новий Крит» надає всім автомобілям повну страховку. Ми пропонуємо автомобілі як з механічною, так і з автоматичною коробкою передач. (порада: ми радимо вам заздалегідь забронювати автомобілі з автоматичною коробкою передач, так як доступність обмежена).

TheNewCrete надає європейські автомобілі всіх типів: кабріолети, седани, хетчбеки, мінівени і мікроавтобуси. Ви можете вибрати автомобіль, схожий на той, який ви керуєте вдома. Основна маса туристів, що прибувають на Крит в пошуках нових вражень від відвідування пам’яток Криту і задовільного відпочинку, в першу чергу потрапляє в Іракліон. У місті Гераклес знаходиться Міжнародний аеропорт, названий на честь знаменитого письменника Нікоса Казандзакіса. Тут же знаходиться і головний морський порт Криту.

Добавить комментарий