Аренда конференц зала

Оренда конференц-залу (Київ) актуальна послуга для компаній, яким необхідно провести той чи інший захід. Компанія Адмірал Хол пропонує оренду кращих конференц залів Києва, які можуть вміщати від 20 до 300 осіб, а також найякісніший сервіс. У нас найкраща Аренда конференц зала в киеве. Завдяки цьому ваш захід будь-якого напрямку і масштабу пройде успішно. Пропоновані приміщення знаходяться всього в 3 хвилинах від метро Майдан Незалежності. Ціна оренди комфортабельних приміщень для проведення різних лекцій, семінарів, тренінгів, конференцій, може залежить від декількох складових. Серед основних варто виділити наступні:

локація
кількість осіб, на прийом яких розрахований зал;
термін використання (погодинна / весь день)
Додаткове обладнання
послуги Он-лайн трансляції
З вартістю погодинної оренди наших приміщень, можете ознайомиться в таблиці нижче. Орендувати зал для проведення конференції в Києві, не єдино-можливий варіант: концерти або виступи, ділові ланчі, шведські столи і вечірки все це ви ви легко можете провести в наших залах. У вартість входить безкоштовна парковка.

Наша компанія на ринку існує більше семи років. Протягом цього часу було здійснено понад 3000 заходів. Головна особливість-організація незвичайних проектів. Тому у нас знайдеться все необхідне, щоб вирішити будь-які завдання або питання, завдяки чому виконаються всі ваші вимоги.

Добавить комментарий