Аренда микроавтобуса

Замовляючи мікроавтобус для обслуговування делегації, ділової зустрічі або будь-якого свята, місткості маленького буса може стати недостатньо. В такому випадку може знадобиться мінібус на 8-14 місць. У нас найкраща аренда микроавтобуса в минске без водителя.

Такий транспорт дуже добре підходить для обслуговування невеликих сімейних свят, заміських поїздок і екскурсій, так як може вмістити 3-4 сім’ї. Перевезення пасажирів відбувається в комфортній обстановці, тому що в авто є кондиціонер, а розкладаються спинки сидінь дозволять пасажирам подолати довгі дистанції без втоми.

Такого формату мікроавтобус, на весілля-також буде схожим варіантом. Його відмінною особливістю є ще й величина багажного відсіку, в який безперешкодно можна скласти будь-якої атрибут або аксесуари. Таким чином його можна використовувати не тільки для транспортування гостей, а й для перевезення івент персоналу зі своїм обладнанням. Оренда буса на весілля може супроводжуватися прикрасою автомобіля, яке ви можете підібрати у нас або використавши своє.

Як і мінівени, мікроавтобуси 8-14 місць можу бути різних класів. У нашому автомобільному парку присутні як і комфорт, так і Бізнес-клас. Основні їхні відмінності-це обробка салону. У бізнес комплектації можуть бути використані більш комфортні сидіння і в якості оздоблювального матеріалу виступає шкіра. Так як основну частку таких автомобілів займають надійні мікроавтобус Мерседес, і Фольксваген то про безпеку в дорозі і про пунктуальне прибуття в кінцевий пункт можна не хвилюватися.Такі транспортні засоби будуть ідеальним варіантом для далеких поїздок, наприклад з одного міста в інший.

Добавить комментарий