Аренда минивенов

Оренда мікроавтобусів на 10-22 пасажирів

У яких випадках може знадобитися оренда мікроавтобуса на 10-22 пасажирів?

Екскурсії для школярів та студентів. При невеликій кількості дітей мікроавтобус стане ідеальним рішенням, при цьому забезпечить абсолютний комфорт юним мандрівникам і їх супровідникам. У нас найкраща аренда минивенов в одессе.
Поїздка персоналу на бізнес-зустріч, корпоратив, екскурсію, тімбілдінг має на увазі наявність зручного маневреного автобуса, так як прибути в певне місце всією компанією набагато зручніше, ніж надати кожному співробітнику добиратися самостійно в місце призначення. Оренда автобуса також необхідна, якщо потрібно зустріти групу колег або партнерів з іншого регіону.
Подорож в компанії друзів або родичів, наприклад, на день народження, вечірку і подібні дружньо-родинні посиденьки. Навіть якщо окремі члени такого колективу мають свій транспорт і готові добиратися на ньому, то, все одно, набагато веселіше провести годину-дві разом навіть під час перевезення, поспілкуватися і поділитися новинами. У мікроавтобус помістяться всі речі і продукти, необхідні в дорозі. До того ж, в даному випадку оренду автобуса можна розділити на всіх учасників, тому кожному окремо така послуга вийде недорого.
Замовити автобус на весілля – вірне рішення молодят. Гості не будуть думати про те, як дістатися до місця торжества і потім покинути його.
Повертаючись з відпочинку за кордоном великою компанією, зручно буде зняти автобус для трансферу з аеропорту додому – так можна заощадити і час, і свої сили, не чекаючи рейсового транспорту.
Будь-який захід, масштабний або невеликий, де задіяна група людей, буде набагато жвавіше і невимушеніше, якщо не потрібно буде думати про транспорт для кожного окремого учасника. Компанія RentaBusTrans має мікроавтобуси: Mercedes-Benz SPRINTER, мікроавтобус Volkswagen CRAFTER, Мікроавтобус Mercedes-Benz SPRINTER. Всі мікроавтобуси розраховані до 22 пасажирів.

Добавить комментарий