Астразенека скандал

Астразенека знову у фокусі суспільної уваги, проте цього разу скандал не пов’язаний з препаратом як таким. Конфлікт спровокувала поведінка компанії. Ми детальніше розповімо про астразенека скандал. Вона виявилася не здатна виконувати-або просто ігнорує? — свої зобов’язання перед Європейським Союзом. Всі подробиці — в тексті Андрія Мальгіна:

В Італії черговий скандал, пов’язаний з компанією Астразенека. Вона спочатку не дотримувалася підписаний з Євросоюзом контракт, який передбачав поставку в першому кварталі нинішнього року 120 мільйонів доз. Потім компанія знизила свої зобов’язання до 90 мільйонів. З цієї цифри в ЄС виходили, плануючи національні прищепні кампанії. (Саме на Астразенеку чомусь був зроблений основний акцент.)

Останні обіцянки від Астразенеки виглядали зовсім сумно: 30 мільйонів доз до кінця кварталу. Але і ця мета здається зараз недосяжною, якщо врахувати, що до кінця кварталу залишився тиждень. При цьому ЄС отримав в цілому тільки 17 мільйонів доз вакцини. Однак весь цей час препарати справно надходили до Великобританії, яка стала лідером вакцинації. Не будемо зараз обговорювати, чому так сталося-тепер, коли імунізація в ЄС явно провалена, це вже неважливо. Звернемося до останніх подій.

Несподівана знахідка італійських правоохоронців
А подія полягає в тому, що італійські правоохоронні органи виявили на складах компанії Catalent в місті Ананьї (це провінція Лаціо) готові до відправки 29 мільйонів доз вакцини Астразенека. 29 мільйонів! І готувалися вони до відправки явно не в ЄС. (Газета La Stampa стверджує, що до Великобританії.)

Добавить комментарий