Ателье

Наше ателье харьков пропонує вам широкий асортимент послуг, причому ціни на всі види робіт в нашій майстерні з пошиття одягу в Києві традиційно радують наших клієнтів. У нас можна замовити дрібний ремонт одягу, зокрема, штопання і відновлення швів або заміну блискавки. Також майстри нашого ательє з пошиття одягу недорого зроблять для Вас виготовлення будь-якого предмета гардероба, причому зроблять це з урахуванням Ваших побажань!

Якщо розмір вашого одягу змінився в більшу або меншу сторону і ви шукаєте хороше ательє в Києві, щоб здійснити підгонку по фігурі, то і цю послугу ви також можете замовити в нашому ательє з пошиття та ремонту одягу.

Фахівці швейного ательє переконані, що безвихідних ситуацій не буває. Саме тому наші клієнти нерідко називають нас «кращим ательє Харькова» і саме тому до нас повертаються знову. Наші майстри в рівній мірі якісно і професійно здійснять для Вас ремонт костюма і ремонт дорогої шуби з норкового хутра. Також ми готові в короткий термін здійснити терміновий ремонт одягу в Києві. Якщо ви шукаєте недороге, але гарне ательє з пошиття одягу в Києві, чекаємо Вашого дзвінка!

Добавить комментарий