Авто из сша

Як відбувається процес покупки

  1. ПІДБІР АВТО З США ЗА ПАРАМЕТРАМИ

Насамперед ми підбираємо бу авто за основними критеріями-марка, модель, комплектація, пробіг і стан транспортного засобу. За обраними, вже вами, варіантами ми перевіряємо на достовірність інформацію зазначену про цей автомобіль на аукціоні. У нас найкраще авто из сша.
Дуже важливо правильно порахувати бюджет і вигідно вибрати автомобіль! Середня економія становить від 20-50%

  1. ПЕРЕВІРКА АВТО

Потім перевіряємо хто продає авто і чи не брав він раніше в торгах, всю історію експлуатації, а так само скільки у авто було власників і чи не було раніше інших ДТП.
Система перевірки Дуже складна і часом за непрямими факторами. Або по розбіжностей написаного в картці лота і на фото ми можемо відмовитися від торгів. Кожен наш менеджер пройшов 2-х тижневе навчання з підбору, перевірки та купівлі автомобілів з США

  1. ТОРГ

Як зрозуміти за якою ціною продасться авто? У нас є ціла система обчислення вигідних лотів-це наша секретна стратегія вже заощадила нашим клієнтам більше 200 000 тільки в цьому році! Якщо авто з прозорою історією, (по машині не виявимо серйозних зауважень) тоді пробуємо торгувати її на аукціоні в цікавить нас бюджет, ознайомивши Вас з повним і детальним розрахунком подальших витрат.

  1. ОПЛАТА АВТО

Після виграшу авто, є два дні на його оплату. Для цього ми виставимо інвойс (міжнародний рахунок-фактура), який потрібно оплатити SWIFT переказом через банк.
Як вас можуть обдурити інші компанії?

  • запропонувати БЕЗ КОМІСІЇ принести гроші в офіс.

Добавить комментарий