Автомобильные весы

Електронні автомобильные весы-важливий елемент системи обліку підприємства, що дозволяє автоматизувати облік і контроль зважування вантажів. Вбудовування автомобільних ваг в систему обліку дозволяє звести до мінімуму людський фактор, виключити помилки або навмисне спотворення даних — детальна інформація на сторінці Автоматизація автомобільної вагової.
Електронні Автомобільні ваги є незамінним атрибутом на різних підприємствах, де необхідна комплексна система обліку товарних потоків і для транспортування використовується автомобільний транспорт. Пристрої можуть працювати в широкому діапазоні температур (від -40°С до +80°С). При цьому, ваги точно вимірюють вагу транспортного засобу з продукцією в будь-який час року. Комплекси можуть бути встановлені на рівні землі або трохи вище (в цьому випадку вони доповнюються заїздом з пандусом), що повною мірою пояснює їх активне використання в сільському господарстві, агробізнесі та інших галузях промисловості:

вугільний;
металургійний;
гірничодобувний;
транспортної та ін.
Компанія» Восток » реалізує електронні Автомобільні ваги різних виробників і займається модернізацією встановлених ваговимірювальних комплексів.

Добавить комментарий