Автошкола

Управління автотранспортом, орієнтація на місцевості, знання знаків та правил дорожнього руху – непростий, тривалий процес, що вимагає професійного підходу. Навчальний центр «Реміз» готує водіїв категорій «В»,»С». Теорія в автошколі відпрацьовується на практиці під наглядом досвідчених інструкторів, які кожні п’ять років підвищують свої професійні навички та проходять атестацію. Навчальні класи зручно розташовані в центрі М. Миколаєва. Автопарк містить автомашини з механічною коробкою передач і автомат. Процес навчання займає 2,5 місяці з обов’язковою здачею іспиту. У нас найкращі учебные классы — автошкола.

Автошкола: теорія і практика для впевненого водіння
Програма курсів водіння складається з теоретичної та практичної частини. Подача першої відбувається шляхом начитки лекцій, що супроводжуються цікавими і живими прикладами, завданнями. Три спеціалізованих класи з наочними матеріалами, схемами сприяють легкому запам’ятовуванню і засвоєнню інформації. Таким чином, отримана теорія про правила дорожнього руху, пристрої, догляд за автомобілем даються легко, а потім успішно застосовуються на практиці. Друга частина передбачає відпрацювання отриманих навичок в процесі водіння по місту. Інструктори розкажуть вам про те, як правильно реагувати в екстрених ситуаціях.

Все в сучасних класах обладнано для безпроблемного вивчення теорії водіння:

Зручне розташування парт до викладацького столу і дошці дозволяє побачити весь матеріал.
Наочний інвентар дозволяє швидко запам’ятати інформацію.
Правильно складені схеми показують всю ситуацію на дорогах в реальності.
Теорія в автошколі – перший крок до професійного водіння
Якщо ви вирішили стати автолюбителем, без сумнівів довіртеся нам! Залиште заявку на сайті Remiz.mk.ua або зателефонуйте за одним із зазначених телефонів на сайті. Запишіться в групу вже сьогодні і через 10 тижнів станьте впевненим водієм. На сайті в розділі фотогалерея ви можете ознайомитися з нашими кабінетами, зручно розташованих в центральній частині міста.

Не відкладайте вашу мрію, поповнюйте ряди професійних водіїв. Автошкола «Реміз» – рулите з нами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *