Автозапчасти

У нашому інтернет-магазині ви знайдете такі автозапчастини для вантажних автомобілів: амортизатори, спеціальні болти для кріплення основних вузлів, клапани, поршневі Кільця, кришки, лампи, ремені, прокладки, фільтри, шківи, шайби та інше. Запасні частини оригінальні, тому тепер вам не доведеться довго їздити по міських сервісних центрах в пошуках потрібної деталі. У нас найкращі автозапчасти грузовые.

Виробники, Продаж запчастин для вантажних автомобілів яких відбувається в магазині Новатон, мають ліцензії відповідно до вимог основних компаній, що займаються виготовленням автомобілів. Серед представлених компаній варто виділити Monroe, Sachs, Febi, Elring, Victor Reinz, Hengst, Bosch та інші. Більшість з них — європейські компанії, які проходять жорсткий відбір. Це гарантує високу якість виготовлених товарів.

Який би у вас не був автомобіль (Daf, Renault, Iveco, Volvo, Isuzu, Man або Mercedes-Benz), ви завжди зможете підібрати оригінальну автозапчастину для вантажівки в магазині Новатон.

Як вибрати і купити запчастину для вантажного автомобіля
Каталоги різних СТО рясніють автозапчастинами, які нібито підходять вантажним автомобілям. Але далеко не всі вони можуть надати гарантії якості та ліцензії. Тому ми закликаємо вас купувати тільки оригінальні запчастини і, по можливості, Тільки нові. Адже невідомо, з якими вантажами виходили на маршрути ті автомобілі, на яких раніше були встановлені ці деталі. Це могло спричинити за собою різного роду проблеми з обладнанням. І якщо ви будете міняти зламалися деталі на такі старі і зношені, то це не тільки трата грошей, але і вашого часу.

Так як існує безліч моделей вантажівок навіть в межах одного виробника, то рекомендується купувати деталі тільки такі, які відповідають вашому авто. Немає ніякої гарантії, що взята деталь з іншого вантажного авто схожої моделі підійде вам. Головною причиною такої нестиковки можуть бути різні кріплення.

Добавить комментарий