Багетная мастерская

Багетна майстерня що це і чим займається
Це майстерня, яка займається оформленням картин в раму. Адже рама і сам живопис — це дві стихії, які завжди разом, але все-таки вони є самостійними видами. Тобто, живопис-це робота художника, а рамочка для картини – це вже справа майстра багетної майстерні. У нас найкраща Багетная мастерская Киев.

Як працює багетна майстерня
Робота майстрів з виготовлення та оформлення картин в раму і просто і складна одночасно. Проста тому що, сучасне обладнання максимально спрощує сам процес. А складна, тому як будь-яка картина — це бачення і ідея художника, в першу чергу. Завдання багетної майстерні полягає в тому, щоб підкреслити і доповнити цю ідею.

Що стосується процесу, то виглядає він наступним чином. Замовник приносить нам картину, вишивку, акварель, роздрукований на полотні портрет або будь-який інший твір живопису. Далі консультант багетної майстерні вирішує головне питання: Як підібрати раму для картини. Завдяки величезному досвіду менеджерів нашої багетної майстерні, це не займе багато часу.

Далі вибирається багет. Відповідь на питання що таке багет, ви зможете знайти на сторінках нашого сайту, а поки ми не будемо вдаватися в подробиці. З багета за допомогою високоточних верстатів виготовляється рама для картини. Далі підрамник з полотном вставляється в готову рамку. Все рама готова!

Добавить комментарий