Бактерицидный рециркулятор воздуха

Немає сумніву в тому, що завдання по знезараженню повітря в приміщенні — одна з ключових, яка впливає на гігієну, тому їй приділяють належну увагу. Як правило, для таких цілей використовують ультрафіолетові випромінювачі. У разі використання подібних апаратів важливо не допускати перевищення рівня концентрації озону, який здатний нейтралізувати не тільки різні мікроорганізми, але також він негативно впливає на здоров’я тварин і людей. Сучасні моделі рециркуляторів прийшли на зміну кварцових. Їх ефективність в рази вище застарілих аналогів, і до того ж вони більш безпечні. У нас найкращій бактерицидный рециркулятор воздуха.

Увіолевий або безозоновий бактерицидний рециркулятор повітря має здатність пропускати ультрафіолетові випромінювання, а також затримувати озоноутворюючу частину спектра, саме тому їх можна застосовувати навіть у присутності людей. Завдяки такій їх особливості з’явилася можливість знезаражувати житлові та громадські приміщення.

Що собою являє УФ-опромінювач-рециркулятор?
Конструкція опромінювача-рециркулятора складається з ртутної лампи, яких може бути до шести штук, а також колби з увіолевого скла. Остання укладена в непрозорий кожух. Повітря в рециркуляторі нагнітається всередину кожуха спеціальним вентилятором. З іншого боку він виходить вже продезінфікованим.

Добавить комментарий