Балкон

Балкон або лоджія під ключ — це більше умовна назва. Замовити можна тільки скління або окремо утеплити і обшити балкон. Зробити підлогу або дах. Зміцнити плиту або виварити каркас під винос. Роботи в комплексі коштують значно дешевше. У цьому основна перевага балкона під ключ. У нас найкращі балконы под ключ.

Про те скільки коштує ремонт вашого балкона або лоджії, ціна якого буде прийнятною для Вас, краще проконсультуватися по телефону

Як правило, при розрахунку вартості ремонтних робіт, в підсумковій ціні необхідно врахувати багато факторів. Кінцеву ціну ремонту ви зможете дізнатися, зробивши безкоштовний виклик майстра. Найекономнішим варіантом балкона під ключ є Французьке скління «Балкони-французи» роблять і з метою економії на внутрішній обробці і утепленні, адже по суті, встановлюючи пластикові вікна від підлоги до стелі залишається тільки обшити одну стінку, стелю і зробити підлогу. Візуально даний тип скління збільшує простір і робить кімнату світліше.

Балкон, лоджія для їх власників є часто невикористовуваною в своїй повноті конструкцією через його не упорядкованості. Але ж ця споруда може стати дуже корисним в якості додаткового приміщення, облаштованого таким чином, щоб тут можна було розташуватися з комфортом. Він може стати і зоною для зберігання побутових пристосувань, начиння, консервацій, або місцем для комфортного відпочинку, робочим кабінетом, ігровою кімнатою, продовженням обідньої зони або спальні, вітальні кімнати. Вообщем будь-яка Ваша задумка за допомогою нашого досвіду може втілитися в життя.

Добавить комментарий