Боновые заграждения

Бонові загородження (бони) — це плавучі огорожі, мета яких локалізувати поширення нафтопродуктів і водонерозчинних забруднюючих речовин по поверхні води. Також бони використовуються для тралення (транспортування) плям розливу рідких вуглеводнів (нафти), жирів та інших органічних сполук до місця їх вилучення. Бонові загородження дозволяють обмежити можливу зону розливу нафти в акваторії портів, у відкритому морі, річках, і тим самим, запобігти забруднення навколишнього середовища у разі аварії. Також бонами захищають нафтоналивні танкери під час проведення вантажних операцій. У нас боновые заграждения на сайте.

Бонові загородження піддаються впливам агресивного середовища. Вони контактують з морською водою, нафтопродуктами, тому до матеріалів, з яких виготовляються бони, висуваються особливі вимоги.

Бони виробляються із спеціального високоміцного ПВХ матеріалу, покритого особливим шаром полівінілхлориду, що робить його стійким до дії кислот, лугів, нафти і нафтопродуктів, морської солі, сонячних променів, мікроорганізмів і перепадів температур.

Матеріал ПВХ для бонів володіє високою зносостійкістю (служить багато років), гнучкістю (дозволяє витримувати хвильові навантаження без пошкодження та надає високу плавучість на водній гладі). Всі шви виконуються за допомогою зварювання, тому бони мають високу герметичність. Завдяки своїй практичності бони з ПВХ матеріалу легко чиститися і миються.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *