Будівництво будинків під ключ

Проектування і будівництво енергоефективних будинків у Вінниці та області з інноваціями ХХІ століття!
Набридло орендувати квартиру, і ви готові вкладати гроші у власне житло?
Прийшов час подумати про створення сім’ї і вихованні дітей?
У вас є власна ділянка в Вінниці або  області, і ви плануєте побудувати будинок?
Ви переглянули 1 000 варіантів, і ні один не відповідає вашим вимогам?

Тому ми вам допоможемо вибрати ваш дім, для будівництва вашої мрії, для цього ми вибрали перевірені  матеріали, які поєднують в собі надійність, практичність і енергоефективність. Рекомендація від експертів: вибирати керамічні блоки. У нас найкраще Будівництво будинків під ключ.Термоізоляційна здатність керамблоків в 6 разів перевищує аналогічні показники повнотілої цегли.  Терміни виконання робіт помітно скорочуються, за рахунок централізованого підходу до процесу. Виконавець бере на себе всі роботи на замовлення, доставки та розвантаження всіх необхідних матеріалів.
У  вартість будівництва приватного будинку входять наступні послуги: підготовка ділянки, фундамент, стіни, перекриття, перегородки, утеплена покрівля, а також включені всі матеріали.
За 3 місяці (або 87 днів) Ви отримуєте готову коробку будівлі (фундамент, дах, стіни, перекриття, перегородки) при будівництві будинків в Вінниці під ключ площею близько 150 кв. м з використанням типового проекту з нашого каталогу. Період робіт для будинків площею більше 150 кв. м з розробкою індивідуальних креслень становить 4-4,5 місяців. Ми використовуемо найращі матеріали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *