Букмекерські контори

Компанію заснували в 2009 році. Працює на підставі ліцензії ФНС Росії № 20 від 16 грудня 2011 року і переоформленої 28 вересня 2016 року. «Леон» є членом » Асоціації букмекерських контор «(СРО букмекерів) і оперує в Інтернеті через ЦУПІС, створений на базі АТ «ківі Банк». Також ми розповімо, які є букмекери в Україні.

Валюта рахунку: рублі.

Способи введення і виведення коштів: зарахувати кошти на рахунок можна за допомогою банківських карт, Qiwi, » Яндекс.Грошей», а також мобільних операторів МТС, «Білайн», «Мегафон», Tele2, готівкою в Qiwi-терміналі. Висновок можливий на банківські карти, Qiwi Wallet, » Яндекс.Гроші «і на рахунки мобільних операторів МТС,» Білайн«,» Мегафон», Tele2.

Лінія: включає близько 20 видів спорту. Є як великі спортивні події, так і малозначні турніри.

Служба підтримки: цілодобова, через електронну пошту, лайв-чат і форму зворотного зв’язку.

«Олімп»
Компанію заснували в 2004 році в Казахстані. БК працює на підставі ліцензії ФНС Росії № 26 від 15 грудня 2012 року і переоформленої 28 вересня 2016 року. «Олімп «є членом» Асоціації букмекерських контор «(СРО букмекерів) і підключений до ЦУПІС АТ»ківі банку».

Валюта рахунку: рублі.

Способи введення і виведення коштів: покласти і зняти гроші можна за допомогою банківських карт, Qiwi Wallet, «Яндекс.Гроші», Apple Pay; через мобільних операторів МТС, «Білайн», «Мегафон» і Tele2.

Лінія: включає близько 30 видів спорту. Є як великі спортивні події, так і малозначні турніри. Розпис вище середнього.

Служба підтримки: цілодобова, через електронну пошту, лайв-чат і по телефону гарячої лінії.

Bingo Boom
Компанію заснували в 2011 році в Росії. БК оперує на підставі ліцензії ФНС Росії № 15 від 15 липня 2010 року. У Росії у неї більше 450 пунктів прийому ставок станом на червень 2019 року. «Бінго бум «є членом» Асоціації букмекерських контор «(СРО букмекерів) і підключений до ЦУПІС АТ»ківі банку».

Валюта рахунку: рублі.

Способи введення і виведення коштів: зарахувати кошти на рахунок можна за допомогою банківських карт, Qiwi, » Яндекс.Грошей», Apple Pay, а також мобільних операторів МТС, «Білайн», «Мегафон», Tele2. Висновок можливий на банківські карти, Qiwi, » Яндекс.Гроші»; на рахунок мобільних операторів МТС, «Білайн», «Мегафон», Tele2 і на банківський рахунок.

Добавить комментарий