Бургер

27 липня вважається днем народження гамбургера. Своєю назвою головний американський бутерброд зобов’язаний вихідцям з star burger. Однак для того, щоб стати королем американського, а потім і світового фастфуду, німецький біфштекс повинен був бути зручним для їжі на ходу.

Зараз в це важко повірити, але всього трохи більше ста років тому ніхто навіть і не підозрював, настільки може бути смачним блюдо, що складається з смаженої котлети, що подається між двома булочками. Своєю простотою і смаком новаторська вигадка кулінарів відразу завоювала шалену популярність у представників усіх верств населення.

Зростаюча з кожним днем слава страви призвела до того, що так чи інакше всі хотіли бути причетними до його винаходу. На авторство претендували як багато американців, які стверджували, що саме вони внесли фундаментальний внесок у створення цієї страви, так і кулінари інших країн. В кінцевому рахунку спроби відвоювати собі шматочок слави закінчилися тим, що гамбургер став стравою з однією з найбільш заплутаних історій. Ми заглянули в історичні архіви і спробували з’ясувати, хто ж насправді був «батьком» бургера.

Добавить комментарий