Черкассы

Акція проходить на 198-му кілометрі траси Київ – Знам’янка, що на виїзді зі Сміли в напрямку Києва.

«Вимоги протестувальників-незгода з встановленими тарифами на газопостачання в місті Сміла. На місці події забезпечення безпеки дорожнього руху та охорону громадського порядку здійснюють наряди співробітників патрульної поліції», – відзначили в агентстві. Що не так з опалювальним сезоном в Смілі?
Справа в боргах. Попередній постачальник тепла залишив боргів на 86 мільйонів гривень. Їх ніхто не платив, і в місті не можуть розібратися, хто їх повинен заплатити. «Нафтогаз» заблокував подачу блакитного палива до вирішення ситуації з величезною заборгованістю. Ми пропонуэмо вам Сайты Черкасс.

14 листопада в місті через відсутність протягом декількох днів тепла в будинках оголосили надзвичайний стан. У зв’язку з відсутністю опалення в місті майже не працювали дитсадки та школи. 15 листопада віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко повідомив, що Смілі буде надано короткостроковий кредит у сумі 25 мільйонів гривень для початку опалювального сезону. З вечора 15 Листопада запустили 9 з 20 котелень, зараз тепло в будинки повернулося.

Але проблема залишилася. Хоча тепло вже подали в будинки і місто повертається до нормального життя, питання боргів досі не вирішили. «Нафтогаз» продовжує вимагати від міської влади взяти на себе борг у 86 мільйонів гривень приватного підприємства, яке сім років опалювало місто. Суд проти керівника підприємства, який мав відбутися 19 листопада, перенесли, оскільки не всі учасники процесу були присутні. Таким чином, зараз міські котельні використовують газ фактично незаконно, і люди бояться, що тепло знову відключать. А якщо місто візьме борг на себе, то виплачувати його доведеться з власних кишень місту.

Людям такі перспективи не подобаються. Тому вирішили мітингувати. 19 листопада на трасі Київ – Знам’янка вони встановили намети. Учасники акції оголосили протест безстроковим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *