Цифровое телевидение

У даній статті ми розповімо, що таке ефірне цифрове телебачення, які стандарти використовуються для побудови наземних цифрових мереж. Також читачі дізнаються, що в Україні для прийому каналів в цифровому форматі потрібно купити Т2 тюнер, благо асортимент таких приймачів в інтернет-магазинах і торгових мережах досить великий. Але, давайте про все по порядку. Також, найкраща компанія для підключення, kartina tv usa.

Ефірне аналогове телебачення
З моменту появи в світі такого явища як телевізійне мовлення для передачі телепрограм глядачеві використовувалася трансляція аналогового сигналу через ефір. Втім, ефір не завжди є оптимальним середовищем для таких трансляцій, оскільки між ретрансляторами, встановленими поблизу один від одного, неминуче виникають взаємні перешкоди. Більш того, якщо говорити про передачу сигналу на відносно великі відстані, то він завжди буде ослаблений, що на практиці буде виражатися в неважливому якості картинки – зі «снігом» або дратівливими смугами.

Однак проблеми з прийомом трапляються не тільки у віддалених, ізольованих районах-труднощі можуть виникати навіть у великих містах, якщо ви знаходитесь поблизу висотних будівель, які заважають прямої видимості передавального центру. У такому випадку на екрані виникають такі артефакти, як ореоли, або прийом може взагалі перериватися або бути відсутнім.

Все перераховане вище в будь-якому випадку робить сильний вплив на сигнал, що надходить на ваш телевізор, значно спотворюючи його в порівнянні з тим, який випромінює антена передавального центру. І всі ці зміни завжди негативно впливають на якість картинки і звуку, які ви в кінцевому підсумку отримуєте.

Добавить комментарий