Comment se débarrasser des rides

Зробіть маску з молоком і медом. змішайте одну столову ложку меду з половиною столової ложки сирого і органічного цілісного молока. Зробіть це речовина проникає в шкіру, наполягаючи на зморшкуватих областях.
Залиште на десять хвилин, потім промийте теплою водою. У нас Comment se débarrasser des rides.
Мед містить зволожуючі компоненти, що означає, що він здатний поглинати і утримувати вологу шкіри і тим самим підвищує еластичність шкіри і зменшує появу зморшок.
Молочна кислота, що міститься в молоці, глибоко очищає домішки, розміщені в порах шкіри. Це дозволяє шкірі виділяти більше природного колагену.
Зображення під назвою Get Rid of Wrinkles Step 2
Два
Відлущує шкіру лимонним соком і цукром. Змішайте чайну ложку органічного тростинного цукру з двома столовими ложками свіжого лимонного соку. Масажуйте цю суміш на обличчя, але уникайте контуру очей.
Промийте отшелушитель холодною водою після того, як він буде діяти протягом десяти хвилин.
Гліколева кислота, що міститься в цукрі, відновлює пошкоджену шкіру.
Лимонний сік містить лимонну кислоту,яка досить абразивна, щоб м’яко скраб мертвої шкіри, що дозволяє отримати свіжий шар шкіри. Вітамін С, що міститься в лимоні, також сприяє виробленню колагену.
Зображення під назвою Get Rid of Wrinkles Step 3
Три
Нанесіть маску на яєчний білок. Підніміться на білий сніг з двох органічних яєць, використовуючи електричний міксер або збивайте, поки не отримаєте масу, яка робить шипи. Розкладіть яєчні білки на обличчі, наполягаючи на зморшках.
Залиште маску на 20 хвилин, потім промийте її холодною водою.
Яєчні білки забезпечують швидке та тимчасове відновлення шкіри.
Яєчні білки володіють терпкими властивостями, які тимчасово зміцнюють шкіру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *