Детская художественная школа

Всі діти обожнюють малювати! Бажання творити проявляється у кожного з раннього дитинства, як тільки в руки до нас потрапляють перші кисті і фарби.

У кожній людині з народження закладений древній інстинкт і найдоступніший талант самовираження — через малюнок і живопис. За допомогою пензля і фарб, ми і наші дітки, проявляємо свої емоції і почуття, розвиваємося духовно і емоційно. У нас найкраща Детская художественная школа.

«ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ школа Лілії Степанової» запрошує хлопчаків і дівчат від 4 років в дитячу художню школу. Де кожен зможе розкрити свій талант. Навчитися малювати, творити в різних стилях і техніках. Спробувати різні матеріали.

Тим діткам, які мріють стати професійними художниками або перейти на новий рівень знань, буде корисний навчальні курси академічного малюнка, колористки, акварелі та академічного живопису. Навчання дітей з 10 років проводиться у дорослих групах по 5-7 чоловік або індивідуально з викладачем. У прекрасній добрій, творчій атмосфері, в просторих обладнаних класах.

Для дітей з 4 до 10 років ми пропонуємо тільки персональні уроки живопису і малюнка з учителем. Саме індивідуальний підхід до юних художників дозволяє утримати їх увагу, максимально розкрити талант і творчий потенціал дитини. Дітки в юному віці вимагають підвищеної уваги. У групах такого ефекту досягти складно і як наслідок багато дітей перегорають в ранньому віці.

Добавить комментарий