Дистанционное образование

Зараз великої популярності серед абітурієнтів набуває дистанційна форма навчання. З року в рік кількість вузів вводять дистанційну форму навчання зростає, також збільшується і кількість спеціальностей за цією формою. Однак, недолік технічного, кадрового та фінансового забезпечення стримує процес розвитку. У нас найкраще дистанционное образование.

Поруч з класичними формами навчання (денна, заочна), дистанційна має ряд переваг, що забезпечує її затребуваність. При вступі на дистанційну форму навчання абітурієнт надає сертифікат ЗНО або складає вступні іспити. Він забезпечується необхідним навчальним матеріалом-відео -, аудіозаписами лекцій і семінарів, практичні завдання з методичними рекомендаціями, має доступ до електронної бібліотеки і т.д., самостійно його вивчає у зручний для себе час. Викладачі постійно взаємодіють зі студентом через електронну пошту, Skype, телефон.

Складання екзаменаційної сесії відбувається дистанційно-виконання контрольної роботи або співбесіда через Skype, або ж явкою студента до навчального закладу (як правило, один день).

Після закінчення навчання студент отримує диплом державного зразка, який нічим не відрізняється від диплома, отриманого при навчанні на інших формах.

Добавить комментарий