Диваны

Диван або софа купити в Харкові не становить труднощів, але який диван замовити? Сон має місце в побуті, адже на нього йде близько третини нашого життя. Від того як ми будемо спати і на чому, залежить наступний день нашої ділової активного життя. Купити неякісний диван, значить прокинутися і некомфортно відчувати себе весь наступний день. Дивани конкретизують за кількістю виду-острівні, прямі або кутові дивани, за кількістю спальних місць — полуторні або подвійні, за типом трансформінга механізму, наприклад диван книжка, кутовий диван з висувною секцією. За конструкцією бувають дивани стаціонарні і модульні.

Чим же відрізняється диван від ліжка? Ліжко, як правило, являє собою єдине ціле і не підлягає трансформації. Головна відмінність полягає в тому, що Диваны передбачає як мінімум 2 сидячих місця в складеному вигляді. Не слід забувати-що дивани в більшості випадків не розраховані на повсякденне використання механізмів трансформації, оскільки на ці механізми йде чимале навантаження. У разі приходу гостей можна скласти диван, організувавши для них посадочні місця. Ви вже визначилися з ціною, але пам’ятайте, перш ніж купити диван необхідно з’ясувати його розташування в спальні або кімнаті відпочинку. Це визначить габарити дивана. Наступний критерій вибору дивана — це механізм трансформації.

Диван повинен легко розкладатися вільно і без зусиль не тільки сильною половиною сімейства. Слід пам’ятати, що жінки часто залишаються вдома з дітьми і нерідко виникає необхідність розкласти або скласти диван. З вибором тканини-оббивки дивана буде трошки простіше, оскільки є в магазині» Планета меблів » чималий вибір (більше 100 найменувань) тканин 3х категорій з різними текстурами і малюнками. І останній момент-це ціни на дивани, які формуються виходячи з якості використовуваного матеріалу, механізму, типу тканини. Якщо слідувати даним принципам вибору дивана, то будьте впевнені, що вам вдасться купити якісний, добротний диван, який прослужить Вам не один рік.

Добавить комментарий