Дом престарелых

Розміщення в нашому пансіонаті — це хороше рішення для тих людей, які хочуть впевнено жити знаючи, що про них подбають. Все побутову роботу, а саме приготування їжі, прибирання, прання і т. п., ми беремо на себе. У нас найкращій дом престарелых харьков.

Особливо це буде цікаво для одиноких людей похилого віку потребують спілкуванні зі своїми однолітками, відпочинку на свіжому повітрі, проведенні добре свого дозвілля, а також підтримці здоров’я у відмінному стані.

Наші постояльці можуть бути поселені як в 1-2 місцеві номери так і в 4-5 місцеві номери і жити повноцінним життям, знаходити заняття за інтересами, спілкуватися в колі своїх однолітків. У той же час персонал пансіонату «довголіття» готовий прийти на допомогу в будь-який час доби.

Звернення в наш будинок для престарілих, який знаходитися недалеко від міської межі Києва є ідеальним виходом зі скрутної ситуації, пов’язаної з необхідністю постійного цілодобового догляду за близькою людиною. У нас є всі умови необхідні для якісного догляду за літніми людьми. Пансіонат приймаємо як самостійних людей у віці, так і людей похилого віку з обмеженою рухливістю, лежачих, які страждають деменцією або хворобою Альцгеймера або мають інші серйозні захворювання.

Добавить комментарий