Дома на Кипре купить

CYPRUS FOR INVESTMENTS Ltd. – експерт з нерухомості Кіпру! Охоплення ринку — 95 %.

Незалежна, успішно працює компанія на ринку інвестицій, оренди, придбання нерухомості на острові Кіпр. Це досвідчена і сильна команда, яка справді захоплена своєю справою і робить свою роботу на відмінно! У нас найкращі дома на Кипре купить.

Компанія «CYPRUS FOR INVESTMENTS Ltd.», заснована групою професіоналів на великому практичному досвіді в сфері фінансового консалтингу і юридичної практики. Надаємо комплексні послуги для бажаючих придбати нерухомість на Кіпрі. Надаємо всю необхідну інформацію для підбору самого оптимального інвестиційного вкладення. Політика безпеки та конфіденційності клієнта — стоїть на першому місці в нашій компанії. Наша діяльність територіально спрямована на острів Кіпр, тому що — це дивовижна офшорна зона, з постійно совершенствующей системою надання послуг. Вона розташована на перехресті багатьох шляхів, що зв’язують Європу з Близьким Сходом і Африкою. Економіку Кіпру можна охарактеризувати двома словами – стабільність і зростання. Якщо ви вибираєте регіон для бізнесу, оподаткування Кіпру повинне вас зацікавити в першу чергу.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ — послуги нашої компанії для вас БЕЗКОШТОВНИМИ, оскільки їх оплачує кіпрська сторона (наші партнери)!

Наші партнери:
Багаторічна співпраця з кращими компаніями і забудовниками Кіпру, великий практичний досвід, зробило нашу компанію лідером на ринку України і інших країн СНД, у сфері інвестицій в нерухомість Кіпру! Нашими партнерами є тільки перевірені забудовники, компанії, агенства і власники нерухомості, що гарантує високу безпеку в юридичних та фінансових питаннях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *