Домашній затишок від теплої підлоги

Все більше людей прагне облагородити житло різними зручностями. Для тих, хто любить ходити босоніж, давно придумали технологію теплої підлоги. Швидше за необхідне засіб, ніж предмет розкоші. Витратившись одного разу, отримаємо комфорт на довгий час.

Кімнатні обігрівачі здатні тільки зігріти повітря, але ніяк не зможуть утеплити підлогу. Саме тому для вирішення цієї задачі підходить підлога з підігрівом.

На даний момент є широкий вибір засобів для підігріву підлоги.

До них відносяться: водяні, електричні, на паровій теплопередачі.

Паровий підлогу. Висока ціна технічного виробництва відправила в минуле цей спосіб. У свій час їм користувалися знатні персони королівської сім’ї. Подібна технологія підходила і для опалення селянських хат.

Електричний підлогу. Завдяки своїй низькій ціні придбав гарну популярність, на відміну від парового і водяного. Простота в установці привернула до себе увагу. Основною складовою в монтажі буде кабель. Як і в техноголії обігріву труб електричної стрічкою з терморегулятором, перед тим як прокласти провід потрібно утеплити основу. Для цього підійде ізофлекс, полпан та інші. Далі, потрібно монтажна стрічка для підлоги, з допомогою якої слід скріпити кабель. Не проводите його в тих місцях, де в подальшому буде перебувати меблі. Потім встановлюємо терморегулятор теплої підлоги з датчиком, пропущеним в гофре. Не купуйте терморегулятор з повітряним датчиком, щоб уникнути відмінності між температурою повітря і підлоги. Після закінчення всіх робіт з кабелем проводиться стяжка підлоги товщиною до 100 мм. Не слід використовувати теплу підлогу протягом двох тижнів.

Водний підлогу. Процес установки цього підлоги, як в електричного. Проводять теплоізоляцію. Після цього на кріплення встановлюють трубу, де згодом буде циркулювати вода, яка виступає в ролі теплообмінника. Підключити тепла підлога можливо до системи будинкового опалення або ж до рециркуляційної системи. При такій технології установки слід виділити окреме місце, де будуть знаходитися необхідні предмети для функціонування підлоги. Не завжди можна його виділити. Все це додасть пристойну суму грошей до реалізації такого способу утеплення підлоги.

Комфорт і затишок бажає кожен. Для досягнення мети доведеться витратити значну суму грошей. Найбільш економічний варіант – електричний підлогу. Варто єдиний раз прикласти зусилля і гаманець, зате в майбутньому зберегти здоров’я.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *