Дымоходы

Димохід (або, як його інакше називають, система елементів димовидалення, димосос) є, мабуть, однією з найважливіших частин опалювальної системи. Саме від якості матеріалів, з яких виготовлений димохід, а також від правильності його установки і монтажу, безпосередньо залежить робота котла, каміна або печі і навіть здоров’я мешканців будинку.

Під надійним функціонуванням дымоходы мається на увазі його здатність зберігати свої початкові робочі якості тривалий час, незалежно від вартості матеріалів, з яких виготовлений димохід. Тому що, хоч варіанти конструкцій систем димовидалення різні, фахівці, тим не менш, виділяють ряд загальних проблем, з якими іноді доводиться стикатися власникам заміських будинків, в яких встановлені димоходи для печей або для газових котлів або твердопаливного котла. Це:
Прогорання
Тут основних причин може бути три: або використання неякісних матеріалів при виробництві димоходу, або неправильне застосування матеріалів взагалі, або мало місце грубе порушення правил експлуатації використовуваного опалювального приладу. Вихід: купуйте тільки якісні димоходи від перевірених виробників і, якщо ви не володієте в достатній мірі навичками установки димоходів в приватному будинку, викличте краще професійну бригаду монтажників. Повірте, установка і монтаж димоходів обійдуться вам набагато дешевше, ніж доведеться платити за ремонт димоходу, або, того гірше, купувати новий димохід для каміна або для газового котла замість зіпсованого і заново платити за установку.

Добавить комментарий