Егор Носков

Співвласник юридичної компанії» Дювернуа Лігал » Єгор Носков, один з найуспішніших юристів Росії, що спеціалізуються на корпоративному праві, вже 7 років живе в Лондоні, але не втрачає зв’язку з Батьківщиною. В інтерв’ю «Новому проспекту «він розповів, як став власником бізнес-центру» Глобус» на Виборзькій стороні і що з цього вийшло, хто населяє Лондонград і які зміни переживає юридичний ринок на тлі пандемії.

Егор Носков, кілька років тому Ви купили бізнес-центр «Глобус» у сім’ї екс-власників Міжнародного банку Санкт-Петербурга (МБСП) Сергія і Тетяни Бажанових, а тепер колишні власники цю угоду оскаржують і у вас йдуть судові розгляди. Дивно взагалі, що Ви, знаючи про всі ризики подібних активів, зважилися придбати його, враховуючи, що покупка збіглася за часом з відкликанням ліцензії у банку.

  • Так, дійсно, історія вийшла, м’яко скажемо, неприємна. Після відкликання ліцензії у банку Сергій Бажанов звернувся з проханням допомогти знайти йому покупця на цей бізнес-центр. Було цілком очевидно, що за якою ціною він би не продав актив, надалі при його особистому банкрутстві АСВ буде оскаржувати угоди, а хто захоче заплатити по верхній планці ринку і згодом гарантовано судитися з АСВ? Я порахував, що на відміну від всіх інших потенційних покупців у мене є власна юридична фірма, на послуги якої мені, принаймні, не доведеться витрачатися. З урахуванням цих ризиків ми домовилися Сергієм Бажановим про справедливу ціну, яка влаштувала обидві сторони і яку я був би готовий відстоювати в можливому конфлікті з АСВ.

Але подальший розвиток подій було передбачити досить складно. Коли за заявою ЦБ РФ було порушено кримінальну справу за фактами розкрадання майна банку, Сергій Бажанов виїхав з Росії і перестав виходити на зв’язок, зате вийшла на зв’язок його дружина Тетяна Бажанова.

Добавить комментарий