Экологическая экспертиза

У нашій країні здійснюються державна, громадська, відомча, наукова та комерційна екологічна експертиза.

Державний
Її проведення обов’язково для всіх будівельних об’єктів. Вона здійснюється експертною комісією, яка формується федеральним органом виконавчої влади в галузі екологічної експертизи (Росприроднаглядом) в установленому законодавством порядку. У нас найкраща экологическая экспертиза заказать.

Громадський
Громадська експертиза залучає всіх зацікавлених осіб до процесу прийняття екологічно значущих рішень. Вона проводиться з ініціативи громадян та громадських організацій, а також органів місцевого самоврядування. Експертиза здійснюється щодо об’єктів Державної екологічної експертизи за винятком тих, відомості про які становлять державну, комерційну та іншу охоронювану законом таємницю.

Відомчий
Відомча екологічна експертиза часто має технологічну спрямованість, вона доводить екологічну безпеку проекту, в якому зацікавлене будь-яке відомство. У числі інших матеріалів висновок відомчої експертизи надходить на розгляд Державної екологічної експертизи.

Науковий
Наукова екологічна експертиза проводиться для того, щоб перевірити певні наукові факти. Вона не має строго регламентованих Законом положень.

Комерційний
Комерційна екологічна експертиза, як і наукова, законодавством не регулюється і проводиться добровільно для того, щоб дізнатися, наскільки безпечний той чи інший об’єкт для людей і природи. Комерційна експертиза-вельми затребувана послуга, яку надають спеціалізовані компанії.

Добавить комментарий