Экскурсия в катакомбы

мережа підземних ходів і лабіринтів. Велика частина катакомб це колишні каменоломні, з яких добувався будівельний камінь. Також в систему катакомб входять порожнини природного походження-карстові і дилатансійні печери, геологорозвідувальні та будівельні шурфи, підвали, Бункери, дренажні тунелі, зливові колектори та інші підземні порожнини. У нас найкраща экскурсия в катакомбы одесса.

Екскурсія в музей «катакомби на Молдаванці».
фото в катакомбах

Побувати в Одесі і не сходити на екскурсію в катакомби теж, що і побувати в Парижі і не побачити знамениту вежу. Катакомби — це одна з найвідоміших пам’яток Одеси, її сама старовинна частина. Відвідування катакомб залишиться у вашій пам’яті надовго. Підземні печери Одеси переплетені між собою в заплутаний лабіринти, їх достовірні карти не створені досі. Запрошуємо вас побувати на екскурсії в найдовших по протяжності катакомбах в світі в супроводі професійних гідів.

Так все таки про що ж екскурсія?

Це не тільки цікава екскурсія, а й можливість відчути життя під землею, в катакомбах.
Стати учасником дослідницької експедиції (розвідувальної, топографічної, історичної, екологічної).
У супроводі професійного інструктора-спелеолога ви підете в подорож по підземному світу міста Одеси.
Ви пройдете по лабіринтах, які розташовані на глибині 28 метрів під землею. Це найдовша система катакомб в Одесі та Одеській області, доступна для відвідування. Кілька років тому саме ця локація отримала статус музею катакомб в Одесі.
Розберетеся, як пов’язано виникнення міста Одеси з катакомбами.
Дізнаєтеся про героїчні і трагічні події відбувалися в катакомбах.
фото екскурсія в катакомби м. Одеса

Під час екскурсії ви побачите:

підземне озеро;
карстові печери і колодязі, яким більше 3000000 років;
місця затоплень;
протиатомний бункер часів «Холодної війни»;
«злодійську малину»;
підземну церкву;
експозицію зброї Великої Вітчизняної війни;
і ще більше 20 інших локацій…
Вам покажуть місця завалів і»дикі катакомби». Якщо ви виявите бажання, то в супроводі гіда-інструктора, зможете проникнути в таємні підземні ходи, що з’єднують природно утворилися за сотні років печери.

Також ви відвідаєте каменоломню. Дізнаєтеся, як добувався камінь-«ракушняк», з якого побудований весь «старий» місто. У Вас навіть буде можливість спробувати самостійно розпиляти «ракушняк», як робили це більше 200 років тому.

Добавить комментарий