Ескізний проект Музею Голодомору сподобався чиновникам КМДА

Профільні фахівці містобудівної ради схвалили роботу проектної організації, яка представила на розгляд ескізний проект будівництва Меморіального комплексу пам’яті жертв голодомору в Україні на вулиці Лаврській, 3 (Печерський район). Хоча з певними зауваженнями, які необхідно доопрацювати. Про це розповів заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

«Спорудження Меморіального комплексу передбачалося в дві черги. У 2008-му реалізована тільки перша черга – меморіальна. А музейної немає досі. Зараз ми провели консультативний розгляд коригування ескізного проекту», – зазначив чиновник.

Музей обіцяють максимально «вписати» в ландшафт київських гір і міський простір, оскільки він буде розташований в буферній зоні пам’ятки ЮНЕСКО – Києво-Печерської Лаври. Центр Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО вже проінформований Міністерством культури про заплановані містобудівних перетвореннях, очікується відповідь.

Планується, що музей обладнують в підземній частині Пам’ятного знаку «Свічка Пам’яті», куди відвідувачі зможуть потрапити сходами. Будівля Національного музею складатиметься з двох частин: музею Голодомору і виставкового центру для експозицій виставок. Комплекс буде надавати максимально повну інформацію про цю трагічну сторінку історії України.

Раніше повідомлялося, що в цьому році в Києві з’явиться Музей тоталітаризму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *