Эвакуатор

Столичний жвавий рух неможливо організувати без оперативної евакуаційної служби. Наша перевага-великий автопарк, в якому можна знайти спецтехніку для переміщення транспортних засобів в різному стані, з різними габаритами, а також перевезення негабаритних вантажів. Кілька транспортних баз розташовані в різних куточках столиці, що дозволяє доставити спецтехніку до клієнта максимально оперативно. У нас найкращій эвакуатор в могилеве.

Наші фахівці готові виконати дрібний ремонт або надати допомогу на дорозі, щоб автомобіль продовжив свій шлях.

Зручна система розрахунків дозволяє скористатися нашими послугами самим різним типам клієнтів. Ми співпрацюємо з приватними особами, компаніями, комунальними службами та правоохоронними органами. Основною причиною, по якій доводиться викликати евакуатор в Києві, є поломка авто або ДТП. Але може знадобитися замовити спецтехніку і в інших ситуаціях:

  • Транспортування негабаритних вантажів, для яких необхідна низькорамна платформа;
  • Акуратна і безпечна доставка нових автомобілів в автосалони;
  • Перевезення важкої спецтехніки на будівельні майданчики. Важку гусеничну техніку переміщати своїх ходом по вулицях міста заборонено, а багато видів дорожньої або будівельної колісної техніки не володіють гідною швидкістю і маневреністю, тому, незважаючи на те, що їх можна переганяти своїм ходом, набагато зручніше замовити евакуатор, який доставить механізм до об’єкта роботи;
  • Здійснення дрібного ремонту-розтин авто, заміна колеса;
  • Допомога автомобілям, водія яких не розрахували ресурс транспортного засобу-підвезення палива, підзарядка акумулятора;
  • Допомога комунальним службам та правоохоронним органам щодо переміщення транспортних засобів, які спровокували затор, неправильно припарковані або їх водія допустили інші порушення, на штрафмайданчик.

Добавить комментарий