Евгений Пуля

Куля Євген — засновник фінансової компанії» ВАП-КАПІТАЛ » і міжнародної платіжної системи МОССТ платежів. В інтерв’ю РБК-Україна підприємець розповідає, чому, маючи можливість працювати в США, вирішив займатися бізнесом в Україні, фокусуючи свою увагу на технологіях майбутнього і перспективних проектах «квантових технологій в медицині». Євген куля розповів і про те, як його компанія збирається проводити клінічні дослідження інноваційного медобладнання, яке може змінити охорону здоров’я не тільки в Україні, але й у всьому світі.

У 2017 році Евгений Пуля створив міжнародну платіжну систему МОССТ платежів, яка здійснює перекази по Україні в гривні та транскордонні перекази у валюті. Його компанія МОССТ стала однією з перших організацій в Україні та Європі, які реалізували ряд технологічних рішень з аутентифікації користувача за особою посвідчення особи при підтримці візи, а також створила сервіс прийому платежів за товари та послуги за допомогою відбитка пальця. Для здійснення грошового переказу клієнтові достатньо знати лише номер мобільного телефону або по електронній пошті одержувача.

З моменту появи компанія створювала платіжні пристрої, спростити процес грошових операцій поклікані: аутентифікація користувача через селфі, оплата покупок за допомогою по QR-коду, зручні грошові перекази й універсальний касовий апарат МОССТ читача. Тепер українська команда ІТ-фахівців, дизайнерів та менеджерів разом із закордонним інвестором почне працювати над новими продуктами, які вже буде впроваджувати на європейському ринку.

Добавить комментарий