Фильтр для стиралки

Вода з підвищеною жорсткістю. Її ні з чим не сплутаєш. Саме вона дратує шкіру і сушить волосся. Забиває вапном водопровідні труби, душову лійку і форсунки джакузі, облепливает хромовані поверхні змішувачів, залишає білі розводи на скляному посуді. І це тільки початок проблем. Навіть більш серйозним наслідком жорсткої води є те, що вона утворює вапняний наліт на нагрівальних елементах домашньої техніки: на денці чайника, в прасці, пральної і посудомийної машини, бойлери та котлі опалення. Тому саме час задуматися про засіб для пом’якшення води. У нас найкращій фильтр для стиралки.

Як вода стає жорсткою?
Коли вона протікає під землею, вона розчиняє породи гіпсу, вапняків і доломітів. І таким чином насичується солями жорсткості – частіше за все кальцію та магнію. Тому найбільш жорсткої зазвичай є вода з підземних джерел – наприклад, свердловини або колодязя.

Які наслідки жорсткості?
При нагріванні карбонати випадають в осад, тобто кристалізуються. Візуально це проявляється у вигляді утворення вапняної кірки. Ця кірка облепливает нагрівальний елемент пральної машини. В результаті:

— із-за додаткової прошарку між водою і нагрівальним елементом знижується ККД останнього;

— нагрівальний елемент працює некоректно і підвищеної потужності, тому швидше зношується, ламається або взагалі безповоротно виходить з ладу;

— на таку прання потрібно на 30% більше електроенергії, і на 60% більше миючих засобів;

— кольорове білизна від неї «выстирывается», стає жорстким і неприємним на дотик.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *