Фильтр для воды

У світі дефіцит чистої води, яка, за відомим виразом, джерело життя.

Проблема є і в нашій країні — Україні. На жаль, у нас майже немає міст, в яких мешканці можуть пити дійсно чисту воду, що надходить завдяки централізованому трубопроводу. Тому ми пропонуємо купить фильтр для воды.

Якщо ви не хочете страждати від відсутності чистої води і ризикувати отримати небезпечне захворювання, замовте фільтр для води.

Сфера використання фільтрів для води
Сучасні фільтри усувають:

Хімічні домішки. У їх число входить переважно хлор та інші подібні речовини. Якщо не очищати воду, організму наноситься непоправної шкоди.
Органічні домішки. Це всілякі мікроорганізми. Проведені незалежними фахівцями дослідження стверджують: вода, що йде з-під крана в наших містах, викликає серйозні хвороби.
Механічна домішка. Це найдрібніші частинки піску, іржі і тому подібних елементів.
Мешканці, яким не подобається якість і рівень обслуговування з боку комунальних служб, воліють самостійно встановлювати фільтри в квартирах і очищати воду.

Асортимент

Ми пропонуємо фільтри, що працюють за такими технологіями:

Проточний. Використовується активоване кокосове вугілля. Вода очищається одночасно з проходженням через нього. Вважаються найбільш простими засобами очищення води, які видаляють великі частинки бруду. Проте, користуються популярністю в квартирах.
Зворотного осмосу. Вода під високим тиском проходить через спеціальну мембрану, яка її очищає. Популярні для видалення лугів.
Мембранний. Вода очищається мембраною.
Механічний.
Ми пропонуємо інші технології очищення. Детальну інформацію ви отримаєте у консультантів. Вони ж допоможуть вибрати найкращий варіант.

Добавить комментарий