Flipkart

Електронна комерція революціонізує спосіб, яким ми всі робимо покупки в Індії. Чому ви хочете перейти з одного магазину в інший у пошуках найновішого телефону, якщо ви можете знайти його в Інтернеті одним клацанням миші? Не тільки мобільні телефони. flipkart affiliate містить у собі все, що ви тільки можете собі уявити: від сучасних електронних пристроїв, таких як ноутбуки, планшети, смартфони та мобільні аксесуари, до модних модних товарів, таких як Взуття, Одяг та аксесуари для життя; від сучасних меблів, таких як Набори диванів, обідні столи і шафи, до побутових приладів, таких як Пральні машини, телевізори, кондиціонери, соковижималки для міксерів та інші кухонні і дрібні прилади, які економлять час; від предметів інтер’єру, таких як наволочки, Матраци і простирадла до іграшок і музичних інструментів, ми покрили їх все. Ви називаєте це, і ви можете бути впевнені, що знайдете їх усіх тут. Для тих з вас, у кого нестабільний робочий час, Flipkart — ваш найкращий вибір. Робіть покупки в своїх піжамах вночі або в ранкові години. Ця електронна комерція ніколи не закривається.

Більш того, з нашими цілорічними Шопінг-фестивалями і подіями наші ціни є непереборними. Ми впевнені, що ви зрозумієте, що отримуєте більше, ніж ви мали на увазі. Якщо ви задаєтеся питанням, чому ви повинні робити покупки в Flipkart, коли Вам доступно кілька варіантів, добре, нижче відповість на ваше запитання.

Флипкарт Плюс
Світ безмежних можливостей чекає вас-Flipkart Plus був запущений в якості програми заохочення лояльності для всіх його постійних клієнтів з нульовою абонентською платою. Все, що вам потрібно, це 500 суперкойнів, щоб стати частиною цієї послуги. За кожні 100 рупій, витрачених на замовлення Flipkart, учасники Plus отримують 4 суперкойни, а учасники, які не є учасниками Plus, отримують 2 суперкойни. Безкоштовна доставка, ранній доступ на фестивалях продажів і покупок, обмін пропозиціями і пріоритетне обслуговування клієнтів — ось головні переваги для учасників Flipkart Plus. Коротше кажучи, заробляйте більше, коли робите покупки більше!

Добавить комментарий