Формулы по физике

Очевидно, що знання формул, властивостей і методів вирішення завдань є основою для успішної підготовки і здачі різних іспитів, в тому числі і ЦТ або ЄДІ з фізики або математики. Формули, які надійно зберігаються в пам’яті учня — це основний інструмент, яким він повинен оперувати при вирішенні математичних чи фізичних задач. У нас найкращі формулы по физике. Не знаючи формул і властивостей навіть найрозумніший учень не зможе успішно підготуватися і здати ЦТ або ЄДІ. В цьому розділі сайту в різних формах представлені основні формули з фізики і математики, а також інша довідкова інформація з фізики та математики, що допоможе абітурієнтам добре підготуватися і здати ЦТ або ЄДІ. У цьому розділі сайту представлені різні списки формул з фізики та математики, а також наведена інша необхідна довідкова інформація. Знання фізичних і математичних формул і методів є одним з ключових елементів успішної підготовки до ЦТ або ЄДІ. В цьому розділі дивіться:

Всі матеріали категорії
Всі необхідні формули з математики
Всі необхідні формули з фізики

Підсумкові тести з фізики та математики
В цьому розділі сайту представлені підсумкові тести з фізики та математики, які дозволять абітурієнтам успішно повторити вивчений матеріал і систематизувати свої знання з фізики і математики. Рішення цих тестів допоможе вступникам успішно здати ЦТ або ЄДІ.

Докладно…

Інша корисна інформація для абітурієнтів
У цьому розділі сайту представлені різні поради та рекомендації з підготовки та здачі ЦТ і ЄДІ. А також поради про те, як правильно організувати процес вивчення фізики та математики вдома для абітурієнтів. В цьому розділі дивіться:

Всі матеріали категорії
Поради перед Централізованим тестуванням
Поради перед Репетиційним тестуванням

Вища математика
В цьому розділі сайту наведена теорія, задачі, тести і формули з вищої математики. Ця інформація допоможе учням, які вступили до вузів, розібратися в цьому складному предметі і отримати відмінні оцінки на іспитах у вузі. Представлена інформація в наступних категоріях:

Основи вищої математики
Теоретичні відомості
Теорія ймовірностей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *