Фундамент для лазні та сауни

Чи Не правда, сьогодні важко уявити собі сучасний заміський будинок без російської лазні або фінської сауни. Де ж ще можна дуже швидко повернути себе в тонус, після галасливої міського життя? Тільки після відвідування російської лазні з березовим чи дубовим віником, або ж сауни з її ароматерапією можна відчути прилив життєвих сил і повноцінно відпочити.
Після того, як ви визначилися з місцем розташування вашої майбутньої лазні або сауни, і вибором самої печі для лазні на vesuvi-pechi.com.ua насамперед приступайте до зняття рослинного шару землі та вирівнювання майданчика. Після цього проведіть розмітку, погоджену з вашим планом забудови ділянки. Підстава плануйте ширше стін самої будівлі на 10-15 см. Зробіть розмітку за допомогою кілків одного кута лазні, потім використовуючи принцип трикутника — розмітьте подовжню і поперечну стіни. З протилежного боку виконайте аналогічні дії. Порівняйте діагоналі отриманого прямокутника, для того щоб визначити правильність розмітки. Наступний етап – етап побудови опалубки для майбутнього фундаменту. Пам’ятайте: відстань між дерев’яними кілками близько 2 м, а висота опалубки повинна становити від землі 1.5 м. Це буде підлогою майбутньої лазні.

Зробивши ці процедури, можете приступати власне до зведення фундаменту. В основному застосовують два види: стрічковий і стовпчастий. Перший вид використовують у випадку, якщо лазня буде стояти на вологою, піщаної або насипному ґрунті з невеликим насиченням водою. Другий – стовпчастий вид фундаменту використовують тоді, коли переважає в грунті велику кількість глини. Для зміцнення фундаменту, після зведення опалубки – заармируйте (зміцніть) його за допомогою сталевих прутів, перев’язаних між собою. При заливці фундаменту використовуйте цемент високої марки міцності з домішками дрібнозернистого піску. Після заливки бетону, після закінчення декількох днів можете зняти опалубку і залиште на кілька тижнів – до повного засихання фундаменту.

Після тижнів застигання, за допомогою розчину, робимо вирівнювання, і утеплення гідроізоляцією наземної частини фундаменту. Наступне ваше дію – зведення цоколя з цегли чи каменю і заливка його розчином. Наземний цоколь треба обов’язково оштукатурити щоб уникнути попадання вологи всередину. По закінченню всіх цих процедур, ви можете приступати до зведення стін лазні, наземного фундаменту під піч та ін. З легким паром!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *