Функциональные медицинские кровати

Медичне ліжко — це сучасне рішення для маломобільних, ослаблених пацієнтів в післяопераційний період і для тяжкохворих. Ми пропонуємо функциональные медицинские кровати Киев купить. Як правило, має складну конструкцію ложа, яке може складатися з двох, трьох або чотирьох рухомих секцій. Зміна положення цих секцій дозволяє змінити положення людини з горизонтального, наприклад, в сидяче або підняти ноги і т. д.

Медичні ліжка бувають:

  1. З механічним приводом. Положення секцій змінюється за допомогою спеціальних механізмів або вручну. Більшість медичних ліжок мають спеціальні» черв’ячні » механізми, які приводять в рух секції ліжка за допомогою прокручування ручки механізму у напрямку годинникової стрілки. Змінити положення секції може тільки асистент (помічник).
  2. З електроприводом. Положення секцій змінюється за допомогою електромоторів. Більшість таких медичних ліжок обладнані спеціальним пультом управління, який може бути як у пацієнта, так і у асистента. За допомогою пульта можна змінювати положення будь-якої секції і висоти медичного ліжка (якщо передбачено в конструкції). У реанімаційних ліжках з електроприводом, як правило кнопки регулювання секцій вбудовані в корпусі медичного ліжка. Головною перевагою медичного ліжка з електроприводом є те, що пацієнт сам може відрегулювати своє зручне положення в медичному ліжку без особливих зусиль.

ЗА КІЛЬКІСТЮ СЕКЦІЙ МЕДИЧНЕ ЛІЖКО БУВАЄ:

  • Односекційна, має суцільне Рівне, нерегульоване ложе. Компактна, недорога ліжко без регулювань.
  • Двосекційна-має рухому верхню частину ложа, яка дозволяє підняти верхню частину тулуба, вище таза. Піднімається верхня секція, як правило, до 80 градусів або менше.
  • Трисекційна-дозволяє відрегулювати верхню частину тулуба і зігнути ноги в колінах (в середньому до 40 градусів).
  • Чотирьохсекційна-має багато спільного з трисекційною медичною ліжком, але для додаткового комфорту, має четверту нерухому секцію під «п’ятою точкою» пацієнта, що дає більш комфортне розміщення пацієнта при зміні положення ліжка.

Добавить комментарий