G-shop

Дерева і кущі в саду вимагають постійного догляду — тільки так можна домогтися їх активного росту і позбутися від сухих або зламаних гілок. Для того щоб привести сад в порядок, вам знадобитися секатор Gardena — спеціальний ручний інструмент для обрізки пагонів і формування крони дерев. Детальніше на https://g-shop.com.ua/kusty-i-derevya/sadovye-sekatory/.

Яким має бути секатор
Вимоги до інструменту завжди були високими — адже для правильної обрізки мало просто відпиляти заважає частина крони. Яким же повинен бути ідеальний секатор Гардена:

Тривалий термін служби. Будь-який садівник звикає до певних ножиць і потім дуже довго набиває руку на новому інструменті. Ось чому секатори Gardena довговічні і не знижують якість обрізки навіть при довгій експлуатації.
Акуратність. Рвані розбиті гілки дерев заживають дуже довго, а саме дерево отримує стрес такої сили, що може навіть перестати плодоносити. Хороший секатор повинен залишати гладкий рівний зріз, не приносить шкоди.
Легкість. Обрізати товсті гілки — завдання не з легких навіть для фізично сильних людей. Завдяки правильній формі і бездоганною гостроті ріжучого краю, секатори Гардена дозволяють зробити це з додатком мінімуму зусиль.
Які бувають секатори
У продажу сьогодні зустрічаються садові ножиці різних модифікацій. Вибрати в такому широкому асортименті потрібний інструмент непросто. Перш, ніж купити секатор Gardena, потрібно знати, для чого використовується та чи інша модель:

Секатор з двома лезами. Такі секатори Гардена, купити які можна в нашому інтернет магазині, працюють за принципом звичайних ножиць. Призначені вони для роботи з молодими тонкими пагонами і забезпечують рівний гладкий зріз. На жаль, при спробі обрізати товсті гілки, такий інструмент здавлює і деформує тканини дерева.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *